Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Zümbül: “Keşan’da MHP çatısı altında seçimlere girilirse, kazanmak çok daha kolay olacak”

Zümbül: “Keşan’da MHP çatısı altında seçimlere girilirse, kazanmak çok daha kolay olacak”

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Zümbül yaptığı açıklamada; yerel seçimlere hazır olduklarını belirterek, “Halkımız, 1999 yılındaki Milliyetçi Hareket Partisi ruhunu bir kez daha görmek istiyor.”dedi.

“Seçimlere hazırız”

MHP olarak, Keşan’da iktidara yürüdüklerini ve 31 Mart yerel seçimlerinde iddialı olduklarını belirten Zümbül, şunları söyledi: “Keşan Belediye Başkan adayı Hüseyin Yıldırım, Edirne İl Genel Meclisi ve Keşan Belediye Meclisi adaylarımız ile seçimlere hazırız. İnşallah 31 Mart akşamı, bizlere güvenen ve bizlerle birlikte yürüyen halkımızın yüzünü kara çıkarmayacağız.” 

“Halkımız, 1999 yılındaki Milliyetçi Hareket Partisi ruhunu bir kez daha görmek istiyor”

Hüseyin Zümbül sözlerine şöyle devam etti: “Yerel seçimler öncesi diğer partilerdeki adaylar gibi bizlerde ziyaretlerde bulunduk. Ziyaretlerimizi yapıyor ve halkımızın beklentilerini dinliyoruz. Halkımız ne isteğini söylüyor, bizler de basıl bir belediyecilik hizmetinde bulunacağımızı anlatıyoruz. Ortaya çıkan tablo ise Keşan halkının beklentilerine cevap verebilecek tek partinin Milliyetçi Hareket Partisi olduğudur. Bizler halkımızın ne istediğini görebiliyoruz. İnsanlar belediyeden menfaat beklemiyor, para dağıtmasını istemiyor, erzak yardımında bulunmasını istemiyor; sadece ve sadece hizmet istiyor. Halkımız, 1999 yılındaki Milliyetçi Hareket Partisi ruhunu bir kez daha görmek istiyor.”

“Ne olursan ol yine gel”

Açıklamasına, “Milliyetçi Hareket Partisi kapıları, kalbinde memleket sevgisi olan ve aklında ihanet düşüncesi bulunmayan herkese açıktır.” diyerek, devam eden Zümbül, şunları söyledi: “Biz Mevlana’nın hoş görüsü ile ‘Ne olursan ol yine gel’ anlayışına sahip bir şekilde, siyasi görüşü ne olursa olsun kapımız herkese açıktır. Üye kayıtlarımız devam ediyor. Bu kutlu yolda bizimle yürümek ve Keşan’a güzel hizmetlerde bulunmak isteyen herkese kapımız sonuna kadar açıktır.”

“Keşan’da MHP çatısı altında seçimlere girilirse, kazanmak çok daha kolay olacak”

Cumhur ittifakı hakkında da, değerlendirmelerde bulunan Hüseyin Zümbül, şöyle devam etti: “Cumhur ittifakı ile Keşan’da MHP çatısı altında seçimlere girilirse, kazanmak çok daha kolay olacaktır. Yaptığımız ziyaretlerde halkımızın büyük bir kesiminin de teveccühü bu oldu. Keşan’da Cumhur ittifakı yapılmasıyla ilgili görüşmeler devam ediyor. Büyüklerimizden aldığımız bilgilere göre Keşan’da Cumhur ittifakının yapılabileceği ve yapılırsa da seçimlere MHP çatısı altında gidileceğini öğrendik. Bu da bizlere daha bir güç verdi. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.”

Yıldırım: “MHP sandıkta, gerçekten ters köşe yapıp milleti şok edecektir”

Daha sonra söz alan MHP Keşan Belediye Başkan adayı Hüseyin Yıldırım da, çalışmalar hakkında şunları söyledi: “MHP kökü ve tabanı burada olan bir partidir. Bunu 1999 seçiminde yaşadık. Aynı ruh ve aynı heyecanı tabanın kalbinde görüyoruz. MHP sandıkta, gerçekten ters köşe yapıp milleti şok edecektir. Buna da iddialıyız ve bu şekilde hazırlıklarımıza, kahve ve esnaf gezileriyle devam ediyoruz. 1999 ruhu ile geliyoruz. MHP tabanının gücünü de hissediyor, güveni de vardır, adayı da iyidir. MHP İlçe Başkanının yürütmüş olduğu politikalar da Keşan halkının menfaatinedir. Gerek ilçe başkanı ve gerek belediye başkanı gerçekten Keşanımıza hizmet etmek için vardır. Biz bu eksende kardeşçe birlik ve beraberlik içerisinde çileye talibiz, derde talibiz, bu milletin beklentisine hizmetine talibiz. ‘Ya Allah bismillah’ diyerek yola revan olduk. Seçmen kitlemizi kucaklayarak sadece bir grubun partisi değil, tüm Keşan’ın belediye başkanı olmaya geliyoruz. Hiçbir partinin öncelikle iç hesaplarına karışmayız. Tüm seçmen kitlemizi kucaklayarak sadece bir grubun partisi değil, tüm Keşan’ın belediye başkanı olmaya geliyoruz. Bu konuda da sonuna kadar iddialıyız. O, bu, şu demeden ayırt etmeden hizmet edeceğiz. Bizde kısır çekişmeler yoktur. Bizde akraba ahbap çavuş ilişkisi yoktur. Gelin-kaynana ilişkisi yoktur. Bizde ne olursan gel anlayışına sahip, yaratılanı yaratandan ötürü severek gerek CHP seçmen kardeşlerimize de gerek AK partili seçmen kardeşlerimize de gönlümüz ve kapımız sonuna kadar açıktır. Onları da gerçekten seviyoruz ve bu sevgimizi biz hizmete çeviriyoruz. Kimseyi ayırt etmiyoruz. İYİ Parti’de bulunan arkadaşlarımıza da kapılarımız sonuna kadar açık. Sağda da bunları görüyoruz. Birçok İYİ Parti’ye giden kardeşlerimiz oraya gittiklerinden dolayı biraz muzdariplik yaşıyorlar, rahatsızlar. Herkesin siyasi ideolojisi kendisine, saygı duymakla mükellefiz. Ama biz onların ağabeyi, babası değil, kardeşiyiz. Biz onları gönülden seviyoruz, kucaklıyoruz. Bu seçimde de oylarını MHP’ye kullanacaklarına gönülden inanıyoruz.”

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı