Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Vural: “Yeni dönemde Yarım kalan işleri tamamlayacağız”

Vural: “Yeni dönemde Yarım kalan işleri tamamlayacağız”

Edirne İl Genel Meclisi’nin AK Parti Üyesi Adnan Vural, yaptığı açıklamada; 2019 yerel seçimlerde yeniden aday adayı olduğunu ve seçilmesi durumunda, yarım kalan projeleri tamamlayacaklarını kaydetti.

“Görev süremiz boyunca, güzel işler yaptık”

2019’da yapılacak yerel seçimlerde yeniden il genel meclisi aday adaylığı başvurusu yaptığını belirten Vural, “AK Parti kurulduğu günden bugüne parti çatısı altında siyaset yapıyorum. Çeşitli kademelerde görev yaptım. İlçe başkanımız Hüseyin Boyalık ile birlikte çok güzel işlerde bulunduk. İl Genel Meclis üyeliğim sürecinde, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Binası’nı Keşan’a kazandırdık. Ayrıca, gittiğimiz köylerin meydanlarına parke taşı yaptık. Yaklaşık 160 bin parke taşı verdik. Köylerimizde çöp toplama işi yoktu. İl Genel Meclisi’nde olduğumuzdan beri köylerde çöpler, kamyonlarla toplanmaya başlandı. Aynı zamanda altyapı sorunlarını çözüme kavuşturduk. Biz, görev süremiz boyunca güzel işler yaptık.” dedi.

“Yeni dönemde, yarım kalan işleri tamamlayacağız”

Adnan Vural, yeniden İl Genel Meclisi üyesi seçilmesi durumunda yarım kalan işlerin tamamlanması için çaba sarf edeceğini belirterek, şunları söyledi: “Mecidiye Köyü’nde, kanalizasyon sorununu çözmeyi hedefliyoruz. Aynı sorun Sazlıdere Köyü’nde de mevcut ve o sorunu da halledeceğiz. Bunlar çözüme kavuşturulduğunda, Keşan ve köylerinde altyapı sorununun kalmayacağını düşünüyorum. İl Genel Meclisi üyesi olarak, köylerdeki içme suyu konusunda da, gayret gösterdik. Vatandaşlarımız daha temiz su kullanabilsin diye köylerde bulunan su depolarının yüzde 80’inin içine fayans döşettik. Yaz mevsiminde köylerimizde su sıkıntıları oluyor ve bunları ortadan kaldırmak için yeni dönemde gerekli adımları atacağız. Kısacası, tekrar il genel meclisi üyesi olduğumda eksik kalan projeleri tamamlayacağız.”

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı