Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Vakumlu süpürme aracı, törenle hizmete sokuldu

Vakumlu süpürme aracı, törenle hizmete sokuldu

Türkiye Belediyeler Birliği’nden Yenimuhacir Belediyesi’ne hibe edilen vakumlu yol süpürme aracı, önceki gün düzenlenen törenle hizmete girdi. Törende, araç için kurban kesildi.

Yenimuhacir Belediyesi önünde düzenlenen törene, CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, CHP Keşan İlçe Başkanı Özgür Heves Yıldız, Yenimuhacir Belediye Başkanı Recep Ordu, CHP Keşan Belediye Başkan adayı Şenol Yalı partililer ve belde halkı katıldı.

Törende konuşan Recep Ordu, şunları söyledi: “Göreve geldiğimiz günden bugüne her zaman daha güzel bir Yenimuhacir için en güzelini yapmak için çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.

Halkımızın memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz.

Araç parkımıza bir adet yolu ıslatarak toz çıkarmadan süpürme özelliğine sahip vakumlu yol süpürme aracını da belediyemize kazandırdık. İnsan odaklı belediyecilik anlayışıyla görev yapan belediyemiz, insanlara yaşanabilir bir çevre sunmayı temiz ve sağlıklı toplum ilke ve prensipleriyle hareket etmekteyiz.

Bugüne kadar Yenimuhacir’e 17 adet araç kazandırdık ve bunların 11 tanesi hibe olarak bugün burada TBB Birliği tarafından belediyemize hibe edilen aracı hizmete sokmak için toplandık.

Bu aracın belediyemize kazandırılmasında büyük desteği bulunan Sayın Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’e, göreve geldiğim günden bugüne kadar yapmış olduğu desteklerden dolayı şahsım, kurumam ve Yenimuhacirliler adına teşekkür eder, yol süpürme aracının Yenimuhacir’e hayırlı olmasını dilerim.”

Törende, hizmete giren araç için kurban kesildi.

(SELİM ŞEN)

Kaynak: Gazete Volkan

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı