Haber Keşan
Haber Keşan > Eğitim > Trakya’nın en büyük kitap fuarı Bendis’te

Trakya’nın en büyük kitap fuarı Bendis’te

Ayyıldız Kültür Sanat tarafından düzenlenen Trakya’nın En Büyük Kitap Fuarı, Bendis AVM ev sahipliğinde açılıyor.

28 Eylül – 7 Ekim 2018 tarihleri arasında açık kalacak olan kitap fuarının açılışı, bugün saat 15.30’da yapılacak.

20’den fazla yayınevinin stant açacağı fuarda, Fazıl SayınSinan YağmurMete AksoyHulki CevizoğluSuat TurgutTarkan Köylü gibi birçok tanınmış yazar da ve imza etkinliğine katılacak.

İmza günü, söyleşi, el sanatları sergisi, Çanakkale Destanı tanıtım sergisi, kum sanatı gösterisi, Troya yılı seramik sergisi birçok kırtasiye ürünleri ve çeşitli animasyon gösterilerinin sunulacağı fuar, 7 Ekim 2018 Pazar günü sona erecek.

İstekler Group Alışveriş Merkezleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Aydın İstek de kitap fuarına katkıda bulunanlara teşekkür etti ve vatandaşları 10 gün sürecek kitap fuarına davet etti.

FUARA YOĞUN KATILIM BEKLİYORUZ

Kitap fuarının açılışıyla ilgili olarak dün basın mensuplarına bilgi veren İstek, öncelikle bölgemize yönelik sosyal sorumluluk projelerinde hep bir adım önde olmayı amaçladıklarını kaydetti.

Keşan’da bugün bölgenin en büyük kitap fuarının açılacağını, birçok ünlü yazarın katılacağı imza günlerinin düzenleneceğini söyleyen İstek“Açıkçası fuara Keşan’dan ve yakın ilçelerden çok yoğun bir katılım olacağını umuyoruz. Fuarın açılması için yürüttüğümüz çalışmalara destek veren tüm idareci ve yöneticilerimize teşekkür ediyoruz. Bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz fuarı başarılı bir şekilde gerçekleştirirsek etkinliğimiz geleneksel hale gelecektir. Bölgemiz insanının bu fırsatı değerlendireceğini, imza gününe gelecek olan kıymetli yazarlarla tanışma fırsatını mutlaka değerlendireceğini umuyor ve bekliyoruz.” diye konuştu.

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı