Haber Keşan
Haber Keşan > Asayiş > Tekirdağ’ın suç makinesiydi, Keşan’da yakalandı

Tekirdağ’ın suç makinesiydi, Keşan’da yakalandı

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından, 2 Mart 2019 Cumartesi günü saat 16.00 sıralarında, şüphe üzerine durdurulan ve kimlik sorgulaması yapılan bir şahsın, 6 ayrı suçtan arandığı ortaya çıktı.

Yenimescit Mahallesi Zati Yörüker Caddesi üzerinde devriye yapan ekip, durumundan şüphelenerek bir şahsı durdurdu ve kimlik bilgilerini kontrol etti.

GBT sorgulaması yapan ekip, C.Ç. isimli şahsın; Tekirdağ 2. Asliye Ceza Mahkemesince “Silahlı Tehdit”, Tekirdağ 2. Asliye Ceza Mahkemesince “Tehdit”, Tekirdağ 5. Asliye Ceza Mahkemesince “Hükümlü ve Tutuklunun Kaçması”, Tekirdağ Asliye Ceza İlamat Masasınca “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma Veya Sağlama”, Çorlu İlamat ve İnfaz Bürosunca “Kilitlemek Suretiyle Muhafaza Altına Alınmış Eşya Hakkında Hırsızlık” ve Tekirdağ Asliye Ceza İlamat Masasınca “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama” suçlarından aranması olduğu ortaya çıktı.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesi alınan ve daha sonra adli makamlara sevk edilen C.Ç, tutuklanarak Edirne Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderildi

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı