Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Polis, 2 şahıstan şüphelendi, fuhuş çetesini ortaya çıkardı

Polis, 2 şahıstan şüphelendi, fuhuş çetesini ortaya çıkardı

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir araç bulunan ve şüpheli tavırlar sergileyen 2 kişinin GBP’lerinin sorgulanmasıyla başlattığı araştırmanın sonunda fuhuş çetesini çökertti.

16 Nisan 2019 Salı günü saat 13.50 sıralarında devriye görevini yapan Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Karayolları Keşan Şantiyesi’nin yanındaki boş alanda bulunan park halindeki 34 DF … plakalı aracın içerisinde oturan şahıslardan şüphelendi.

B.K. ve S.Y. isimli şahısların GBT’lerini sorgulayan polis, bir birini tanımadıklarını söyleyen şahısları Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirdi.

Polis merkezinde ifadesi alınan B.K. isimli şahıs, kendisinin kadın ticareti yaptığını, S.Y. isimli şahıs ile araç içerisinde kadınlarla ilgili pazarlıkta bulunduğunu söyledi.

Gözaltına alınan B.K. isimli şahsın Fuhuşa Teşvik, Aracılık veya Zorlamak suçundan alınan ifadesinde bahsi geçen adreslere Keşan Asayiş Büro Amirliği ekiplerince eş zamanlı baskın yapıldı.

Baskında 9 Özbekistan uyruklu, 1 Türkmenistan uyruklu ve 1 Türk olmak üzere toplam 11 kadın ele geçirildi.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilen ve adli işlemleri tamamlanan kadınlardan, Türk vatandaşı olan serbest bırakılırken, 10 yabancı uyruklu kadın da Edirne İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı