Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Muhtarlardan Adnan Vural’a tam destek

Muhtarlardan Adnan Vural’a tam destek

Keşan Muhtarlarına verilen kahvaltıda, İl Genel Meclis üyesi Adnan Vural’a muhtarlardan tam destek geldi.

AK Parti il Genel Meclis üyesi Adnan Vural tarafından düzenlenen, Keşan’lı muhtarlara verilen kahvaltıya ilgi büyük oldu.Kahvaltı programına AK Parti Edirne Milletvekili ve MKYK üyesi Fatma Aksal, AK Parti il başkan yardımcısı Ali Soydan, ilçe başkanı Gürcan Kılınç, Keşan belediye başkan adayı Mustafa Helvacıoğlu, muhtarlar ve basın mensupları katıldı.

Milletvekili Aksal, muhtarlarla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade ederek, yerel seçimlerin başta ülkemize, Edirne’ye ve Keşan’a hayırlar getirmesini diledi.
Adnan Vural yaptığı konuşmasında; “Sayın Vekilim Sayın İl Başkanım, ilçe Başkanım sayın belediye başkan adaylarımız, çok kıymetli muhtarlarımız ve değerli basın mensupları, Sabah Kahvaltısı Muhtarlar buluşması davetimize icabetinizden dolayı teşekkür ediyor, hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Değerli Muhtarlarımız, bilindiği üzere sizlerle birlikte gece gündüz demeden 7/24 saat çalışmak suretiyle bölge insanımıza hizmet etmenin derdindeyiz. Nereye, ne zaman hangi ihtiyaçlar varsa, müdahil olmak suretiyle olması gerekeni yapıyor. Sıkıntıları giderme gayreti içinde oluyoruz.

Bugüne kadar problemlerimizin birçoğunu çözdüğümüz kanaatindeyim. Eski günlerimizi ve şimdiki durumlarımızı bir göz önüne getirdiğimizde durumun nereden nereye geldiğini çok net bir şekilde görüyoruz. Köylerimiz, büyük değişimlere uğradı. Yol çalışmalarından kanalizasyonlara tutun, içme suyu, çevre ve meydan düzenlemeleri, dere ıslah çalışmaları, sulama göletleri, ve sayamayacağımız bir çok alanda önemli işler yaptık, yapıyoruz ve inşallah da yapmaya devam edeceğiz. Özellikle iki konuyu pas geçemem. Birincisi Edirne’mize yeni atanan, gece gündüz arazide olan süper Vali’mize, her derdimizle, hemdert olan Sayın Vekilimiz Fatma Aksal ve il bakanımız Sayın İlyas Akmeşe’ye huzurlarınızda teşekkür ediyor, Allah kendilerinden razı olsun diyorum. Yeni atanan ilçe başkanımız Sayın Gürcan Kılınç’a da yeni görevinde başarılar diliyorum. Bir diğer önemli gördüğüm konu, hepsinden önemli. Değerli muhtarlarım Sayın Cumhurbaşkanımızın, 27 Aralık 2018 tarihinde, yani bir ay önce şöyle bir konuşması olmuştu; ‘Muhtarlarımı üzeni ben üzer, muhtarlarımızı memnun eden beni memnun eder. Belediye başkanlarımıza, kaymakamlarımıza ve hatta Sayın Valilerimize talimatlarımı verdim. Muhtarlarımızın istekleri Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a siz kıymetli muhtarlarımızdan gür bir şekilde alkış almak istiyorum. Allah, Dünya liderimizi başımızdan eksik etmesin. Velhasıl sizler, önemli insanlarsınız. Mahalle veya köyümüzde bulunan vatandaşların tüm dertleriyle ilgileniyor ve derman olmaya çalışıyorsunuz. Bizlerde sizlere yardımcı olmaya gayret ediyoruz. Bu sebeple bu görevlere talip oluyoruz. Şikayetçi olma lüksümüz yok ve olmadı da zaten. Önümüzdeki yıllarda hizmetlerimizi daha da arttırmak suretiyle hizmetlerimiz devam edecek. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü istikrar sürüyor ve devam ediyor. Bu sabah bizlerle olmanızdan dolayı tekrar teşekkür eder saygılar sunarım” dedi.

Kahvaltıya katılan muhtarlar Milletvekili Aksal’a, il Genel Meclis üyesi Adnan Vural’ın yürüttüğü çalışmaların takdire şayan olduğunu, 31 Mart yerel seçimlerinde Vural’ın tekrar Meclis üyeliği konusunda tam destek verdiklerini dile getirdiler.

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı