Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Kurtuluş Caddesi alışveriş günleri, bu yıl daha renkli geçecek

Kurtuluş Caddesi alışveriş günleri, bu yıl daha renkli geçecek

Bu yıl 7.si gerçekleşecek olan Kurtuluş Caddesi İndirim Günleri ile ilgili 14 Kasım 2018 Çarşamba günü, cadde esnafı bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Saat 12.00’de Lobby Cafe’de başlayan toplantıya İndirimli Günler Komite Sorumluları Kadir Mutaf, Fatma Gürses ve Orhan Koca ile cadde esnafı katıldı.

Toplantıda ilk olarak konuşan Gürses, bu indirmli günlerin başlamasında ve bugüne kadar gelmesinde Kadir Mutaf’ın büyük desteği olduğunu belirterek “Kendisine verdiği emekten dolayı teşekkür ediyorum. Bu yıl da Orhan Koca arkadaşım ile birlikte bu işin organizasyonunu sağlamaya çalışacağız. Cadde esnaflarımızın katkıları ile 19-20 Kasım tarihlerinde İndirimli Günler Kampanyamızı gerçekleştireceğiz. Tüm halkımızı bu kampanyaya katılmaya davet ediyoruz. İndirimli Günler Kampanyası 19 Kasım 2018 Pazartesi günü saat 12.30’da düzenlenecek törenle başlayacak. 20 Kasım 2018 Salı günü akşamı da Caddemizde Grup Aheste ve Baha Konseri gerçekleşecek.” dedi.

Daha sonra söz alan Kadir Mutaf’ta bu organizasyonun 7 yıl önce Keşan Kaymakamlığı, Keşan Belediye Başkanlığı ve Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın ve cadde esnafının desteği ile başladığını ve devam ettiğini belirterek “Ben bu yıl işlerimin yoğunluğu nedeniyle organizasyonu Fatma Gürses ve Orhan Koca arkadaşımıza devrettim. Ama tabi ki yine de onların yanındayım. Bu organizasyon bir cadde festivali şeklinde , caddemizin ve caddemizdeki esnafların tanıtılması amacı ile hayata geçirildi. Bu etkinliğe destek olan Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan ve Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Şapçı ile tüm cadde esnafı arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Ekonomik bir sıkıntı yaşanan dönemde bu etkinliğin biraz olsun cadde esnafımızı hareketlendireceğini umuyoruz. Ayrıca bu organizasyona Yunanistan’dan konuklarımız gelecek” şeklinde konuştu.

Toplantı esnafların görüşlerini dile getirmesi, ile sona erdi.

 

Yorum yap