Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Kimse yapmadı, yolu o açtı…Yayla Danışment arasına Ağa eli değdi…

Kimse yapmadı, yolu o açtı…Yayla Danışment arasına Ağa eli değdi…

İKİ AYA YAKIN BİR ZAMANDIR ARAÇ VE YAYA GEÇİŞİNDE SIKINTI YARATAN DANIŞMENT YOLUNDAKİ SU BİRİKİNTİSİ SORUNUNU GİDERMEK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTIK…

Altunhan Mustafa paylaştı: 16 Mart 2019 Cumartesi

Yayla ile Erikli’yi birbirine bağlayan ve uzun zamandır kapalı olan Yayla Danışment arasındaki yola, Mustafa Altunhan müdahale ederek, biriken suyu tahliye ettirdi.

Yayla Sahili ile Danışment arasında bulunan yolda uzun süredir biriken su nedeniyle ulaşım sadece yüksek araçlarla sağlanıyordu. Çok sayıda tepkiye rağmen ne belediye ne de İl Özel İdaresi’nin müdahale ettiği yolda, bazı araçlar yüksek su seviyesi nedeniyle zor anlar yaşıyordu.

Yayla sakinlerinden gelen talep doğrultusunda Yayla Sahili Altunhan Turistik Tesisleri İşletimicisi Mustafa Altunhan, tesiste bulunan iş  makineleri ile tesisin içinden kanal açan Altunhan, suyun tahliyesini gerçekleştirerek, yolun tekrar trafiğe açılmasını sağladı. Altunhan, “Uzun zamandır bekledik, belki biri gelip sahip çıkar diye ama kimse gelmeyince bizler bu işe el atıp, bu suyu tahliye edelim dedik. Şimdi de makinelerimizle kanal kazıp, bu suyu denizle birleştireceğiz.” dedi.

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı