Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Kılınç: “Cumhurbaşkanımıza, Keşan’ı alacağımızın sözünü veriyoruz”

Kılınç: “Cumhurbaşkanımıza, Keşan’ı alacağımızın sözünü veriyoruz”

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç yaptığı açıklamada; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 16 Şubat 2019 Cumartesi günü Edirne’ye geleceğini belirterek, Keşan’ı alacaklarına yönelik söz vereceklerini kaydetti.

“1000 kişilik bir katılım sağlayacağız”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 16 Şubat 2019 Cumartesi günü Edirne’ye geleceğini belirten Kılınç“Cumhurbaşkanımız, Edirne’de Selimiye Meydanı’nda saat 13.00’de halkla buluşacak. Keşan’da yaklaşık 20 otobüs olmak üzere, 1000 kişilik bir katılım sağlayacağız. Tüm Keşanlıları Edirne’deki programa davet ediyoruz. Cumhurbaşkanımız, yerel seçimlerde belediye başkan adaylarını tanıtacak. Edirne’ye ayrı bir önem veriyor ve bu seçimlerde yerel yönetimleri istiyor.” dedi.

“Cumhurbaşkanımıza, Keşan’ı alacağımız konusunda söz veriyoruz”

Gürcan Kılınç sözlerini şöyle sürdürdü: “Cumhurbaşkanımıza, Keşan’ı AK Belediyecilikle tanıştıracağımızın sözünü daha önce verdik ve Keşan’ı alacağımızın sözünü yeniden veriyoruz.

 Belediyecilik hizmetlerinin yerele de gelmesi gerekiyor. Keşan hizmet konusunda 30 yıl geri de kalmış durumda. Diğer şehirler, sosyal faaliyetleri konuşurken; Keşan’da çöp, çamur, çukuru, yolları ve kaldırımları konuşuyoruz. Keşan’da 15 yıldan bu yana bu tür sıkıntıları konuşuyoruz. Halkımıza, 5 yıl içerisinde ilçede yaşanan sorunları çözeceğimizin sözünü veriyoruz.”

“Günde yaklaşık 600 ev ziyaretinde bulunuyoruz”

Yerel seçim çalışmaları hakkında da, değerlendirmelerde bulunan Kılınç şunları söyledi: “31 Mart’ta yapılacak seçimlere az bir zaman kaldı. Parti olarak, gece-gündüz hiç durmadan çalışıyoruz. Belediye Başkan adayımız Mustafa Helvacıoğlu’yla gündüz programlarını yapıyoruz. Ayrıca, SKM tarafından günlük düzenlenen programlar var. 10 grup halinde evleri geziyoruz. Günde yaklaşık 600 ev ziyaretinde bulunuyoruz. Halkımıza birebir dokunuyoruz. Hizmetlerimizi halka anlatıyoruz. Belediyecilik, yap-işlet-devret modeliyle yapılacak projelerimizi anlatarak, destek verilmesini istiyoruz.”

“Halkımız, değişimin olması gerektiğini düşünüyor”

Ziyaretlerde halktan olumlu yönde tepkiler aldıklarına kayıt düşen Gürcan Kılınç sözlerini şöyle tamamladı:“Keşan’ı AK belediyecilikle tanıştırmak istiyoruz. Halkımız, değişimin olması gerektiğini düşünüyor. Keşan’a hükümetin ve devletin gücünü getirmek istiyoruz. Keşan’ı yenilemek istiyoruz.”

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı