Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Kesik kol cinayetinde parçalar birleşiyor..!

Kesik kol cinayetinde parçalar birleşiyor..!

Keşan’da bir haftadır gündemi meşgul eden “Kesik Kol” cinayetiyle ilgili parçalar birleşmeye devam ediyor. Ormanlık alanda bulunan kolun ardından şimdi de kadına ait olduğu belirtilen kalça kemiği bulundu. Bulunan kemiğin Didem Uslu’ya ait olup olmadığı ise yapılacak incelemeden sonra belli olacak

Bilindiği üzere;  İspat Cami Mahallesi Özgün Yapı Kooperatifi arkasında bulunan ormanlık alanda önceki gün gazete kağıdına sarılmış kesik insan kolunu bulundu. Polis ekiplerince yapılan parmak izi incelemesinde omuz hizasından kesildiği belirlenen sol kolun, Didem Uslu isimli kadına ait olduğu tespit edildi. Olayla ilgili Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri soruşturma başlatırken, İstanbul’dan gelen ceset arama köpeğiyle aynı bölgede arama yapıldı.

Kesik kolun bulunduğu ormanlık alanda bir kadına ait olduğu sanılan ‘kalça kemiği’ bulundu. Bulunan uzvun Uslu’ya ait olup olmadığının yapılacak olan incelemenin ardından netlik kazacağını öğrenildi. Edirne Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, soruşturmanın devam ettiğini ve kesik kolun ait olduğu kişiyle ilgili herhangi bir kayıp başvurusu almadıklarını söyledi.

 

Kaynak: (Haberler.com) (DHA)

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı