Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Keşan’da AK Belediyecilik dönemi, bugün başlıyor

Keşan’da AK Belediyecilik dönemi, bugün başlıyor

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nde Keşan Belediye Başkanlığını kazanan Cumhur İttifakı’nın AK Partili adayı Mustafa Helvacıoğlu, mazbatasını bugün alacak.

Keşan İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’nda yapılacak ve saat 14.00’da başlayacak programda, Belediye Başkanı Helvacıoğlu ile birlikte Cumhur İttifakı’nın Keşan Belediye Meclis üyeleri ve AK Parti’nin İl Genel Meclisi üyeleri de mazbatalarını alacak. Helvacıoğlu, il genel ve belediye meclis üyeleri ile birlikte saat 15.00’te Cumhuriyet Meydanı’na gelerek burada bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunacak. Sonrasında ise Helvacıoğlu ve Meclis Üyeleri, Keşan’ın merhum belediye başkanlarını mezarlıklarında ziyaret edecek.

DEVİR TESLİM TÖRENİ BELEDİYEDE YAPILACAK

Keşan İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’ndan mazbatalarını alacak olan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve belediye meclisi üyeleri saat 16.00’da devir teslim töreni için Keşan Belediyesi hizmet binasına gelecek.

Burada yapılacak olan devir-teslim töreninin ardından, Keşan’da önümüzdeki 5 yıllık Mustafa Helvacıoğlu dönemi resmen başlamış olacak.

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı