Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Keşan Eğitim Dayanışma Federasyonunda görev değişikliği

Keşan Eğitim Dayanışma Federasyonunda görev değişikliği

Keşan Eğitim Dayanışma Federasyonu’nun olağan genel kurul toplantısı 13 Ocak 2019 Pazar günü yapıldı.

Keşan Belediyesi’nin eski binasında bulunan federasyon bürosunda gerçekleştirilen genel kurul, saat 16.30’da saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesiyle başladı.

Toplantıda, gündem maddeleri tek tek görüşülerek oybirliği ile kabul edildi. Federasyonun yeni başkanı oybirliği ile Hasret Dinç oldu.

FİLCAN: “İŞLERİMİN YOĞUNLUĞUNDAN ZAMAN AYIRAMADIM”

Toplantıda ilk olarak söz alan eski Başkan Faruk Filcan şunları söyledi: “Keşan Eğitim ve Dayanışma Federasyonu’nun kurucu başkanlığını yürüttüm. İşlerimin yoğunluğundan dolayı zaman ayıramadığım için istemeyerek de olsa genel kurul kararı alıp, federasyon başkanlığı görevini yeni dönemde başka bir arkadaşımıza bırakma kararı aldık. Yapılan genel kurulda üye arkadaşlarımızın oylaması sonucunda, Hasret Dinç arkadaşımızı federasyon başkanlığına uygun gördük. Arkadaşımıza ve aynı zamanda ben de dahil olmak üzere yeni görev alan arkadaşlara başarılar dilerim.”

DİNÇ: “PROJE ÇAĞRISI YAPAN HER KURUMA BAŞVURU YAPACAĞIZ”

Daha sonra söz alan Hasret Dinç de konuşmasında şunlara yer verdi: “2019 yılında daha çok çalışma yapmamız gerektiğinin farkındayım. Keşanımıza elimizden geldiğince faydalı olmak için çalışacağız. Özelikle Yenimescit, Mustafa Kemal Paşa Mahallerinde elimizden geldiğince çalışma yapmalıyız. Bundan sonraki süreçte, proje çağrısı yapan her kuruma başvuru yapmak zorundayız. Bunun yanı sıra Keşan’da bulunan kamu kurum ve kuruluşları ile irtibat halinde olmalıyız. Kurumların açtığı programlara daha girişken olmalı sayı olarak daha fazla katılım göstermeliyiz. Aynı zamanda kendi eğitimlerimizi de ihmal etmemeliyiz. Yönetim anlayışımız kendini geliştirmiş ve kendini geliştirebilen olmalıdır. Genel kurula katılan tüm arkadaşlara teşekkür eder, yönetim kuruluna yeni görevlerinde başarılar dilerim.”

Yapılan seçim sonucunda federasyonun yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Federasyon Başkanı Hasret Dinç, Başkan yardımcıları Mustafa Cem Güzel, İsmail Avcı Karataş, Genel Sekreter Gökhan Dumoğlu, Muhasip üye Serdar Üstüner, üyeler Onur Yilber, Faruk Filcan.

(MEHMET İLMAN)

Kaynak: Gazete Volkan

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı