Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > İyi Parti’nin yeni yönetimi belirlendi

İyi Parti’nin yeni yönetimi belirlendi

Kısa bir süre önce İYİ Parti Keşan İlçe Başkanlığı görevine getirilen ZaferSarıkeçe, oluşturduğu yen Yönetim Kurulu’nu, dün düzenlediği basın toplantısı ile kamuoyuna tanıttı.

Saat 11.30 sıralarında, parti binasında başlayan basın toplantısına; ZaferSarıkeçe ile yeni Yönetim Kurulu’nda yer alan isimler katıldı. Toplantıda açıklamalarda bulunan Sarıkeçe, sözlerinin başında, Millet Mektepleri’nin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmen unvanının verildiği tarih olan 24 Kasım’ın Öğretmenler Günü olarak kutlandığını hatırlatıp Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş olan öğretmenleri sevgi, saygı ve minnetle andığını ve çalışan, emekli olan ve atama bekleyen öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Sarıkeçe: “İktidardan, muhalefetten ve onların siyasete getirdiği kısır döngüden yerelde ve genelde umudunu kesenlerle, yürüyecek uzun bir yolumuz var”

Sözlerinin devamında, İYİ Parti Başkanlık Divanı’nın aldığı tavsiye kararı doğrultusunda, il ve ilçe başkanları ile yönetimlerinin, istifalarını parti genel merkezine sunduğunu hatırlatan ZaferSarıkeçe, “Yeniden Yapılanma Programı kapsamında, 3 Kasım’da sizlerle burada buluşmuştuk. O gün Sayın Genel Başkanımızın olurları ve partimizin teveccühü ile huzurunuzda aldığım yetki belgesi ile İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı görevine getirilmiştim. Unvanımın gereği olan, yeni yönetim kurulu kurma misyonumu bugün tamamlamış bulunmaktayım. Biraz sonra isimlerini sizlerle paylaşacağım bu çok değerli insanlarla bu kutlu yola çıkmış bulunuyoruz. Yeni yönetimimizi ve bize gönül verenleri kutlar,tekrar hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederim. Her gün ‘Siz ne yapacaksınız?’ sorusu tarafıma sorulmaktadır. Bu soruya sizlerin huzurunda cevap vermek isterim. Bizler İYİ Partililer olarak neye inanıyorsak onu söyleyeceğiz, her türlü karartmaya ve karatmalara karşı duracağız, halkın menfaatinden başka bir menfaatimiz, derdinden başka derdimiz olmayacak,  kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, gönüllere ineceğiz, insanlara dokunacağız. Başkanlık görevini aldığım günde belirttiğim gibi sıcak çayımız, sohbetimiz ve iyi insanları bir araya toplayacak çatımız var. Bizim çatımızın altında adalet var, eşitlik var, şeffaflık var, en önemlisi geleceğe dair umut var! İktidardan, muhalefetten ve onların siyasete getirdiği kısır döngüden yerelde ve genelde umudunu kesenlerle, yürüyecek uzun bir yolumuz var. Bu yolda halkın meselelerini kendi meselesi yapmış bir İYİ Parti var.” dedi.

“Biz milletin ta kendisiyiz”

İYİ Parti’nin, milletin partisi olduğunu vurgulayan Sarıkeçe, “Biz milletin ta kendisiyiz. Milletin menfaatine olan bütün konuları, milletvekillerimizin önergeleri ile TBMM gündemine taşıyan da biziz! Sessiz kaldığımız veya geçiştirdiğimiz tekbir mesele yok. Neye inanıyorsak onu haykırıyoruz. Yerel yönetimlerde de bu uğurda mücadele etmek istiyoruz. Düzenin kendi sokaklarımızdan başlayacağını biliyoruz. Mevki ve makamların da insanlara hizmet için bulunduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Bunun içindir ki bütün mevki ve makamlara talibiz. Halkımızın teveccühünü kazandığımıza da inanıyoruz. 31 Martta kimseye söz vermeyin İYİ Parti geliyor! Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendinin ‘Olurda bir gün benden gelecek bir telefonla vicdanınızla arasında kalırsanız, vicdanınızı dinleyiniz!’ ifadesinden görüldüğü üzere hak ve adalet yolundan sapmadan görevimizin başındayız. Şükürler olsun ki bugüne kadar kimseye veremeyeceğimiz tek bir hesabımız da yoktur.” diye konuştu.

Yeni Yönetim Kurulu’nu açıkladı

ZaferSarıkeçe, sözlerinin sonunda, yeni Yönetim Kurulu üyelerini tanıttı. Sarıkeçe Başkanlığı’nda oluşturulan yeni Yönetim Kurulu’nda yer alan üyeler şu şekilde; Ayşe Deniz, Aykut Kömür, Doğuş Şimşek, Fatma Kırdemir, Fırat Dost, Göksel Filiz, Hülya Yılmaz, LeventKara, Mehmet Can, Mehmet Tezcan, Mehmet Can Yıldırım, Murat Koru, Mustafa CemGüzel, Orkun İşçimen, Samet Yarımoğlu, Saygın Görür, Serdar ÇINAR, SevcanGücüyener, Sultan Pehlivanoğlu, Şenyıl Sakallı, Zafer Topçu. ZaferSarıkeçe, “Gönlü bizlerle olup şu an yanımızda olamayan, ama yakın zamanda ‘İyilik Hareketimizde’ yerlerini alacak, çok değerli dava arkadaşlarımızda, inşallah en kısa sürede yanımızda olacaklardır.”diyerek açıklamasını tamamladı.

 

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı