Haber Keşan
Haber Keşan > Asayiş > İş adamı Ertan Çetin, iş kazasında hayatını kaybetti

İş adamı Ertan Çetin, iş kazasında hayatını kaybetti

Uzun yıllardan beri elektrik işiyle uğraşan ve Çetin Elektrik firmasının sahibi olan Ertan Çetin (43), bugün sabah saatlerinde elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.

Mecidiye Baba Dere mevkiindeki elektrik ana hattından Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin su pompalarına giden hattaki arızayı gidermek için direğe çıkan Çetin, elektrik akımına kapıldı.

Arızanın bulunduğu bölgeye tek başına gittiği ve kendi imkânları ile direğe çıktığı belirtilen Çetin’in, bilinmeyen bir nedenden ötürü elektrik akımına kapıldığı öğrenildi.

Olay sırasında direk üzerinden çıkan sesi yakınlardaki bir taş ocağında çalışan işçilerin duyduğu ve daha sonra da Ertan Çetin’in cenazesinin görüldüğü belirtildi.

Haber verilmesi üzerinde olay yerine Keşan İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Erikli Karakol Komutanlığı, TREDAŞ, Keşan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi.

Jandarma Olay Yeri İnceleme ekibinin ve Cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından Çetin’in cenazesi, itfaiye ekibi tarafından direkten indirildi.

Olay yerinde gelen Ertan Çetin’in yakınları ve çalışanları gözyaşlarına boğuldu.

Çetin’in cenazesi Keşan Devlet Hastanesi morguna oradan da detaylı otopsisi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Yorum yap