Haber Keşan
Haber Keşan > Siyaset > Hüseyin Zümbül: “Keşan’da ittifak adayı olmalıdır”

Hüseyin Zümbül: “Keşan’da ittifak adayı olmalıdır”

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Zümbül, seçimlere hazır olduklarını söyledi.
“EDİRNE VE İLÇELERİNDE İTTİFAKIN OLMADIĞI BELİRTİLEREK, ADAY ÇIKARTILACAĞI İFADE EDİLDİ”
MHP olarak, Edirne ve ilçelerinde aday çıkarttıklarını belirten Zümbül, “MHP ve AK Parti arasında birçok yerde ittifak yapıldı. Ancak, Edirne ve ilçelerinde ittifakın olmadığı belirtilerek, aday çıkartılacağı ifade edildi. Biz, Keşan’da aday olarak Hüseyin Yıldırım arkadaşımızı aday çıkarttık. Beldelerimizde de inşallah adaylarımızı çıkaracağız.” dedi.
“MHP’Lİ SEÇMEN ÜÇ HİLALE OYUNU VERECEKTİR”
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlere MHP’nin hazır olduğunu ifade eden Hüseyin Zümbül, şunları söyledi: “Keşan’da hiçbir siyasi parti adaylarını açıklamadan biz adayımızı açıkladık. Belediye başkan adayımızı ve il genel meclis üyelerimizi açıkladık. MHP seçmeni inançlıdır, kararlıdır. Dolayısıyla, bizlerin seçimle ilgili hiçbir sıkıntımız yoktur. Adayımız Hüseyin Yıldırım’la gümbür gümbür geliyoruz ve MHP’li seçmen üç hilale oyunu verecektir.”
“MHP İLE BİRLİKTE KEŞAN HUZUR VE REFAHA KAVUŞACAKTIR”
“MHP, Keşan Belediyesi’ni belli bir süre yönetti. O dönemde MHP, Keşan için neler yaptı?” sorusuna Zümbül, “MHP olarak, yaklaşık 3 yıl Keşan’da belediyeyi yönettik. Görev süremiz boyunca Keşan’da güzel hizmetler yaptığımıza inanıyorum. Yerel seçimlerde, halkımız teveccüh gösterip, bizi yerel yönetimde iktidar yapması durumunda iyi hizmetler yapmaya devam edeceğiz. O dönemde yapamadığımız hizmetlerimizi inşallah 31 Mart’tan sonraki süreçte yapacağız. Öncelikli sorunların başında trafik gelmektedir. Trafiğin ardından otopark sorunu gelmektedir. Keşan’da trafik ve otopark sorununun biran önce çözülmesi gerekiyor. Bunu çözecek merci de Keşan Belediyesi’dir. Keşan’da alternatif bir şeyler hazırlanmadığı sürece, sorunlar devam edecektir. MHP olarak, belediyeyi aldığımızda öncelikli çözülecek sorunlarımız trafik ve otopark olacaktır. MHP’yle birlikte Keşan huzur ve refaha kavuşacaktır.” şeklinde cevap verdi.
“KEŞAN’DA YAŞAYAN İNSANLAR BU RUHA SAHİPTİR”
“Vatandaş, neden MHP’ye oy vermelidir?” şeklindeki soruya cevap veren Hüseyin Zümbül, sözlerini şöyle sürdürdü: “Vatandaş, sandığa gittiğinde oy vermesi için çok sebep var; vermemesi için hiçbir neden yok. Keşanlı seçmen akıllıdır ve bu seçimlerde sandıkta gereğini yapacaktır. MHP’ye oy vermek her Türk gencinin, ananın ve babanın görevidir. MHP’nin, kızıl elması kırmızı çizgisidir. Keşan’da yaşayan insanlar bu ruha sahiptir.”
“SEÇİMLERDE, KEŞAN’DA İTTİFAK ADAYI OLMALIDIR”
Zümbül sözlerini şöyle tamamladı: “Seçimlerde, Keşan’da ittifak adayı olmalıdır. AK Parti bu konuda üzerine düşeni yapamadı ama bizler üzerimize düşeni yaptık. Genel Merkezimizin verdiği talimatları yapıyoruz. İttifaklar, genel merkezlerin bileceği bir iştir. Fakat 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak seçimlerde vatandaşımız, sandıkta MHP üzerine bir ittifak yapacağına inanıyorum. İnşallah hayırlı bir sonuç alacağız.”

Kaynak: Gazete Volkan

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı