Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Hüseyin Yıldırım’dan tepki

Hüseyin Yıldırım’dan tepki

AK Parti ve MHP’nin Cumhur İttifakı olarak Mustafa Helvacıoğlu adaylığında birleşmesinin ardından adaylıktan çekilen MHP Keşan Belediye Başkan Adayı Hüseyin Yıldırım, 2 gündür yapılan açıklamalar ve etkinliklere davet almaması nedeniyle tepkisini sosyal medyada dile getirdi.

Sosyal Medya hesabından Cumhur İttifakı adaylarının bu sabah yapılan sabah kahvaltısındaki fotoğrafını paylaşan Yıldırım; Cumhur İttifakının inşaası için sonuna kadar mücadele eden kendisinin hiç bir etkinliğe davet edilmemesini dile getirerek, tepkisini gösterdi.

Hüseyin Yıldırım’ın açıklaması şöyle:

Kamuoyuna Duyuru
Cumhur ittifakı yapıldığından itibaren yapılan saygısızlıklara ve terbiyesizliklere her daim suskunluğumu ve nezaketimi bozmadım.
Birileri şunu çok iyi bilmeli ki; Yumuşak başlı isem,kim dedi uysal koyunum? Kesilir belki,fakat çekmeye gelmez boyunum! Ama yapılan basın açıklamalarında ve bu sabah gerçekleşen kahvaltı eşliğinde toplantıya şahsım hiçbir şekilde davet edilmediği gibi bilgilendirme dahi yapılmamıştır. Şahsım başta olmak üzere başından sonuna kadar Cumhur ittifakı inşaası için sonuna kadar mücadele ettik.Her iki genel başkanlarımızın talimatları ve doğrultusunda hareket edip,Cumhur ittifakının gerçekleşmesine vesile olduk.
Ancak görüyorum ki biz her ne kadar iyi niyetle hareket edip söylemlerimize dikkat etmişsekte, Yapılan bu tutumu terbiyesizlik,ahlaksızlık gözgüsüzlük ve izansızlıkla bağdaştırıyor,Keşan halkımızın takdirine bırakıyorum.

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı