Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Helvacıoğlu, sahillere indi

Helvacıoğlu, sahillere indi

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 11 Nisan 2019 Perşembe günü TANAP (Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi) kapsamında İbrice Balıkçı Barınağı’nda bulunan dünyanın en büyük uçak batığı ile ilgili birleştirme işlemlerini yerinde inceledi, sonrasında Keşan Belediyesi mücavir alanlarından olan Erikli Sahili’nde, yaz sezonu öncesinde yapılması planlananlarla ilgili bilgi aldı.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise, sakal ve açık hava

AK Parti’li Belediye Meclisi üyeleriyle birlikte ziyaretlerini gerçekleştiren Başkan Helvacıoğlu, ilk olarak saat 17.00 sıralarında Mecidiye’deki İbrice Balıkçı Barınağı’nda birleştirme çalışmaları yürütülen, TANAP tarafından desteklenen ve ESTAB (Edirne Saros Turizm Merkezi Turizm Altyapı Hizmet Birliği)’ın hazırladığı dünyanın en büyük uçak batığını inceledi, ESTAB Müdürü Murat Kabcuk’tan bilgi aldı.

Söz konusu proje ile bölgenin incisi konumumdaki Saros’un daha da uğrak bir dalış merkezi olacağına işaret eden Mustafa Helvacıoğlu, Saros’u daha da güzelleştirmek ve cazibe merkezi haline getirmek için mücadele edeceklerini bildirdi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, takım elbise, düğün ve açık hava

Helvacıoğlu, daha sonra Keşan Belediyesi’nin mücavir alanlarından olan Erikli’deki belediye sorumluluğundaki alanlar ve tesisleri ziyaret ederek ilgililerden bilgi aldı.

Buradaki incelemelerinde Zabıta Müdürü Yasin Paçaman’dan ve ilgili zabıta personelinden bilgi alan Başkan Helvacıoğlu, yaz sezonunda bölgeye gelecek misafirleri daha iyi şartlar altında konuk edebilmek için çok titiz şekilde çalışma yürüteceklerini bildirdi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar, araba ve açık hava

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı