Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Helvacıoğlu, projelerini anlattı

Helvacıoğlu, projelerini anlattı

Keşan FM’de, yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu, “Bunu Konuşalım” programının bu haftaki konuğu AK Parti Keşan Belediye Başkan aday adayı Mustafa Helvacıoğlu oldu.

Cavit Deniz’in hazırlayıp sunduğu programda ilk olarak, ‘5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü’nü ve Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının verilişinin 84. yılını kutlayan Helvacıoğlu, şunları söyledi: “Eşim, aşım, ailem, dostlarım Keşan’da, Keşan doğduğum, büyüdüğüm ve doyduğum yer. Keşan bizi bir yerlere getirdi, Keşan’ı onurla temsil ettim, şimdi sıra bizde Keşan’a borcumuz var dedim. Allah’ın huzurunda, halkımızın da desteğiyle borcumu ödemek için yollara çıktım. Gıda OSB için arsamız meradan çıktı. Paşayiğit’te bulunan bölge 60 fabrika için hazırlanıyor. İşsizlik sorununu en önemli giderecek kaynak burası olacak. İmzalar atıldı. Milletvekilimiz Fatma Aksal, bölgemiz için Keşan için bir şans, kendisiyle gurur duyuyoruz.”

Yeni nesil belediyecilik vurgusunu yapan Mustafa Helvacıoğlu, “Yeni nesil belediyecilik, 6 tane hizmeti sıralamak. Hizmetlerimizin merkezinde insan olacak. Marka şehir yaratma çabamız olacak. Hizmet aşkı ve millet sevdasıyla yollara çıktık. Sadece bugünün Keşan’ına karşı sorumlu değiliz. Geleceğimize hizmet etmek için yollara çıktık. Yeni nesil belediyecilik, hizmet belediyeciliği, katılımcı belediyecilik, sosyal belediyecilik, dijital belediyecilik, kültür belediyeciliği, çevre dostu belediyecilik ve dijital belediyecilik başlıklarından oluşuyor. AK Parti belediyeciliğinin farkını Keşan’da göstereceğiz. 80 binin belediyesi olacağız. Keşan’a çağ atlatalım. Keşan kazanacak. Sen istersen Keşan değişir.”

Programı Helvacıoğlu’nun, proje başlıklarını anlatması ile devam etti.

 

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı