Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Helvacıoğlu: “Hizmet üreteni göğe çıkarırım”

Helvacıoğlu: “Hizmet üreteni göğe çıkarırım”

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 12 Nisan 2019 Cuma günü, Keşan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Kademe Birimi’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı ve tüm personelle birlikte Keşan için koşarak çalışmaya başladıklarını bildirdi.

“PERSONELİN, BENİ TEMSİL ETTİĞİNİ UNUTMAMASINI İSTİYORUM”

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Belediye olarak yeni bir döneme hızlı giriş yaptıklarına vurgulayan Başkan Helvacıoğlu, “Seçim geride kaldı, artık çalışma zamanı. Yeni bir dönem başladı. Yarış sonunda Keşan kazandı. İtfaiye Müdürlüğümüz Keşan için çok önemli bir sınav verdi. Çok çaba gösterdiler ve mücadele ettiler, emeklerine sağlık. Hiçbir personelimizin <Ben ne olacağım?> kaygısı ve korkusu olmasın. Çalışan personelle, benimle birlikte koşan personelle Keşan’ı daha ileriye taşıyacağız. Tüm personelimin hem işinde hem de görünümünde Keşan’ı ve Keşan Belediyesi ile Belediye Başkanı olarak beni temsil ettiğini unutmamasını istiyorum. Daha kurumsal bir yapıya bürüneceğiz.” dedi.

“KEŞAN İÇİN HİZMET ÜRETENİ EL ÜSTÜNDE TUTAR, GÖĞE ÇIKARIRIM”

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Personelinden hızlı, disiplinli, prensipli, üretken ve verimli çalışma beklediğine işaret eden Mustafa Helvacıoğlu, “Ben halkıma sizinle birlikte söz verdim. Keşan için 25 Meclis üyemizle birlikte çalışacağız. Halkımın verdiği görevi yerine getirip sizlerle birlikte koşarak çalışacağım. Kimsenin ekmeğiyle oynamaya gelmedim. Hızlı hareket edeceğiz. Biz bu işin altından kalkarız, birlikte başaracağız. Heyecanınız bana heyecan verecek. Vatandaş bizden umutla ve ümitle Keşan için hizmet bekliyor. Kendimize görevler verip yerine getirelim. Proje üreteni, Keşan için hizmet üreteni el üstünde tutar, göğe çıkarırım.” şeklinde konuştu.

“ACINIZA DA MUTLULUĞUNUZA DA ORTAK OLACAĞIM”

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava

Kendisinin de diğer personel gibi belediye çalışanı olduğunu belirten Mustafa Helvacıoğlu, şunları kaydetti: “Ben de sizin mesai arkadaşınızım. Aynı gemideyiz ve bu gemi iyi ve sağlıklı gitmeli. Mesai bitene kadar değil, iş bitene kadar çalışacağız. Keşan bizden çok şey bekliyor, hiçbirimiz mahcup olmamalıyız, olmayacağız. Keşan Belediyesi, hızlı, dinamik, itibarlı, güvenli bir belediye olacak. Benim başkan olarak sizin de belediye çalışanı olarak milletimize borcumuz var. Hepiniz benim için ayrı ayrı değerlisiniz ve eşitsiniz. Acınıza da mutluluğunuza da ortak olacağım. Düğününüzde de olacağım, cenazenizde de olacağım. Birlikte kahvaltı da edeceğiz, çay da içeceğiz. Evlerinize misafir olacağım, davet eden herkese gideceğim.”

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı