Haber Keşan
Haber Keşan > Siyaset > Göksel Aktaş İl Genel Meclis Üyeliğine aday adaylığını açıkladı

Göksel Aktaş İl Genel Meclis Üyeliğine aday adaylığını açıkladı

AK Parti’de devam eden aday adaylık sürecinde bir açıklama da Genç iş adamı Göksel Aktaş’tan geldi.

AK Parti Keşan İlçe Başkanlığında İl Genel Meclis Üyeliğine aday adaylığını açıklayan Aktaş, evraklarını İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık’a teslim etti.

Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu ve Başkan yardımcılığı da yaptığı AK Parti’den İl Genel Meclis Üyeliğine aday adayı olduğunu açıklayan Aktaş; “KIYMETLİ DOSTLARIM , ARKADAŞLARIM , ABİLERİM , KARDEŞLERİM VE DAVA ARKADAŞLARIM ; ÇEŞİTLİ GÖREVLERİNDE BULUNDUĞUM, MENSUBU OLMAKTAN GURUR DUYDUĞUM ADALET VE KALKINMA PARTİSİ’NDEN 31 MART 2019 PAZAR GÜNÜ YAPILACAK OLAN YEREL YÖNETİMLER SEÇİMLERİNDE BÖLGEMİZE VE KEŞANIMIZA HİZMETKÂR OLMAK İÇİN YENİ KEŞAN DA DEĞİŞME VE GELİŞME BENDE VARIM DEMEK İÇİN AK PARTİ EDİRNE İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ ADAY ADAYLIK BAŞVURUMUZU KEŞAN İLÇE BAŞKANINIZ SYN HÜSEYİN BOYALIK’A TESLİM ETTİM.
HEDEFİM BÖLGEMİZDE AK PARTİYİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDİP HALKIMIZIN YAŞADIĞI SIKINTI VE SORUNLARIN ÇÖZÜM NOKTASINDA AKTİF ROL ALMAK VE BÖLGEMİZE GELECEK YATIRIMLARLA HALKIMIZA EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VERMEK.
ADAY ADAYLIĞIMIN HAYIRLI OLMASINI DİLİYOR , 2019 YEREL SEÇİMLERİNİN ÜLKEMİZE, MİLLETİMİZE, BÖLGEMİZE VE KEŞANIMIZA VE AK PARTİMİZ İÇİ HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDERİM.
#DURMAKYOKYOLADEVAM
#HERŞEYYENİKEŞANİÇİN” dedi

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı