Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Cumhur İttifakı, sağlık çalışanlarını ziyaret etti Helvacıoğlu: “Kalbimiz sizinle atıyor”

Cumhur İttifakı, sağlık çalışanlarını ziyaret etti Helvacıoğlu: “Kalbimiz sizinle atıyor”

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve Cumhur İttifakı’nın AK Parti Keşan Belediye Başkan adayı Mustafa Helvacıoğlu, “14 Mart Tıp Bayramı” nedeniyle sağlık çalışanlarına ziyarette bulundu.

Ziyaret sırasında “14 Mart Tıp Bayramı” ile ilgili açıklamada bulunan Helvacıoğlu, “Kalbimiz sizinle atıyor. Ömürlerini insan sağlığına adayan tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Sizlerle sağlıklıyız.” dedi.

Ziyaretlere; AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Cumhur İttifakı’nın AK Parti Belediye Başkan adayı Mustafa Helvacıoğlu ve Cumhur İttifakı heyeti katıldı.

Partililer, Keşan Devlet Hastanesi ile Özel Keşan Hastanesi’nde görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan Helvacıoğlu, insanı sağlıklı bir şekilde yaşatabilmek gayesiyle gece gündüz demeden çalışanlara gönülden teşekkür ettiklerini belirterek şunları söyledi: “Bir ülkenin sağlık konusundaki gelişmişliği, o ülke için en güzel medeniyet göstergesidir. İnsanı sağlıklı bir şekilde yaşatabilmek gayesiyle gece gündüz demeden çalışanlara her birimiz gönülden teşekkür borçluyuz. Türkiye’de modern tıp eğitiminin başlamasının yıldönümü olarak da kabul edilen 14 Mart Tıp Bayramı, bu teşekkürün ifadesi için en güzel vesiledir. Bu kapsamda sağlık ile ilgili Sağlıklı Yaşam Köyü ve Keşan Sağlık Kampüsü gibi önemli projeler hazırladık. Bu sağlık sektörüne atfettiğimiz önemin bir göstergesidir. Bu anlamlı gün vesilesiyle, büyük bir özveri ile insan sağlığı için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeden sunan tüm sağlık çalışanlarımızın günlerini kutluyor, sevgi saygı ve şükranlarımı sunuyorum.”

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı