Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > CHP’nin Yenimuhacir Belediye Başkan adayı Ordu: “Halkımızın vereceği karara saygı duyacağız”

CHP’nin Yenimuhacir Belediye Başkan adayı Ordu: “Halkımızın vereceği karara saygı duyacağız”

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde, yeniden CHP’nin belediye başkan adayı olarak gösterilen Yenimuhacir Belediye Başkanı Recep Ordu değerlendirmelerde bulundu.

CHP Genel Merkezi’nin yeniden kendisini belediye başkan adayı olarak gösterdiğini hatırlatarak sözlerine başlayan Ordu “Partimiz bana 3. dönem için yetkiyi verdi ve yeniden aday gösterdi. Bundan sonraki süreçte, seçim beyannamemizi hazırlayıp halkımızın karşısına çıkacağız. Halkımızın vereceği karara saygı duyacağız.” dedi.

“HALI SAHA PROJESİNİ KISA SÜREDE HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

“Yeniden belediye başkanı seçilmeniz durumunda, yapmak istediğiniz ancak, yapamadığınız projeler nelerdir?” şeklindeki soruya cevap veren Recep Ordu sözlerini şöyle sürdürdü: “Beldemize halı saha yapılmasıyla ilgili bir projemiz vardı. Ancak, dere ıslah projesi nedeniyle süreç uzamıştı ve hayata geçirememiştik. İnşallah, 2019 yılında bu projemizi hayata geçireceğiz. Gençlerimiz için bu halı saha projesini kısa sürede hayata geçireceğiz. Bunun yanı sıra hayata geçirmek için birçok projemiz bulunuyor.”

Ordu sözlerini şöyle tamamladı: “İlk aday olduğum seçimlerde %37 oyla, geçen yerel seçimlerde de %62 oy alarak belediye başkanı seçildim. Bu seçimlerde de iyi bir oy oranıyla partimizi yeniden Yenimuhacir’de birinci yapacağımıza inanıyorum. Sürecin hayırlı olmasını diliyorum.”

(AYHAN GÜLVER)

Kaynak: Gazete Volkan

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı