Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > CHP’nin aday tanıtımı ve seçim bürosu açılışı gerçekleşti

CHP’nin aday tanıtımı ve seçim bürosu açılışı gerçekleşti

CHP Keşan Belediye Başkan Adayı, Proje Tanıtımı İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyesi adaylarının tanıtım toplantısı, 2 Mart 2019 Cumartesi günü Keşanspor Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.

Saat 12.00’de başlayan toplantıya CHP Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, İYİ Parti Grup Başkanı ve Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, CHP Edirne Millletvekili Okan Gaytancıoğlu, Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, CHP Keşan İlçe Başkanı Özgür Heves Yıldız, İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Yenimuhacır Belediye Başkanı Recep Ordu, CHP’li ilçe ve belde belediye başkan adayları ile kalabalık bir partili grubu katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından sırasıyla Özgür Heves Yıldız, Zafer Sarıkeçe, Mehmet Özcan, Ekrem Demir, Fevzi Pekcanlı, Orhan Çakırlar, Okan Gaytancıoğlu, Mehmet Özcan, Faik Öztrak ve son olarak Şenol Yalı konuştu.

Özcan’ın konuşmasının ardından Yalı’yı yanına çağırarak el ele salondakileri selamlamaları salondan büyük alkış topladı.

Yalı’nın projeleri de toplantıya katılanlara sunum eşliğinde anlatıldı.

Ardından İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyeleri tek tek sahneye davet edilerek tanıtıldı.

Keşanspor Düğün Salonu’ndaki toplantının ardından Ali Paşa Halk Çarşısı’ndaki Seçim Bürosu’na topluca gidildi ve seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı