Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > CHP’nin aday açıklamasından sonra Yenimuhacir’a ilginç ziyaret

CHP’nin aday açıklamasından sonra Yenimuhacir’a ilginç ziyaret

CHP’de Parti Meclisi tarafından geçtiğimiz gün açıklanan 212 Belediye Başkan Adayı arasında yer almayan Yenimuhacir’da açıklamadan bir gün sonra gerçekleşen ziyaret, kafalarda soru işareti yarattı.

CHP’de Mevcut Belediye Başkan Adaylarından devam edecek olanlarla ilgili açıklama geçtiğimiz gün yapılmış, Edirne Merkez, Havsa ve Süloğlu’nda mevcut belediye başkanlarıyla devam kararı alınmış, beldelerden ise Yenikarpuzlu’da Serdar Atalay, Küplü’de Gökmen Altay, Esetçe’de İbrahim Örs, Subaşı’nda Ersöz Zünbül’ün adaylığı açıklanmıştı.

Mevcut Başkanlardan büyük bir kısmı devam kararı alınırken, Yenimuhacir ve Keşan’da ise aday açıklanmaması CHP’nin buralarda değişiklik sinyali verdiği şeklinde algılanmıştı.

Adaylık açıklamalarının bir gün sonrası Yenimuhacir Belediye Başkanı Recep Ordu’yu makamında ziyaret eden İyi Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakır ve İyi Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe’nin bu ziyareti ise CHP’de olabilecek bir değişiklik kararının ardından süpriz transfer mi olacak sorusunu akıllara getirdi.

CHP’nin açıklanmayan adaylarının önümüzdeki hafta veya Ocak ayının ilk haftası açıklanması bekleniyor.

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı