Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Bircan’ın vefatının 40. günü nedeniyle lokma dağıtıldı

Bircan’ın vefatının 40. günü nedeniyle lokma dağıtıldı

18 Kasım 2018 Pazar günü yaşamını yitiren CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Edirne Milletvekili Erdin Bircan’ın ölümünün 40. günü nedeniyle Keşan Belediye Başkanlığı tarafından, dün lokma dağıtıldı.
Saat 12.00 sıralarında Keşanspor Düğün Salonu önünde gerçekleşen lokma dağıtımına Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ile CHP Keşan Belediye Başkan aday adayları Ender Mağden, Mustafa Bezbaş, Mustafa Yavaş ve Şenol Yalı ile Keşan Belediye Başkan yardımcısı Salim Şevik, CHP’li İl Genel Meclis üyeleri, CHP’li Belediye Meclis üyeleri, CHP Keşan İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile partililer, vatandaşlar ve Erdin Bircan’ın oğlu Erdem Bircan katıldı.
Özcan ve Bircan burada vatandaşa lokma dağıttı.
Keşan Belediyesi’nce 2 bin adet lokma dağıtıldığı açıklandı. Keşan Belediyesi’nce ayrıca tatlı lokma dağıtımı da gerçekleştirildi.
Özcan, Bircan’ı unutmadıklarını belirterek “Kendisi için bugün lokma dağıtmayı düşündük. Allah kabul etsin. Sayın vekilimizi özlem ve rahmetle bir kez daha anıyoruz.” dedi.
Erdem Bircan da babasının 40. ölüm gününde hayır yapan Mehmet Özcan’a teşekkür etti.

Yorum yap