Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Bendis AVM, whatsapptan öneri alacak

Bendis AVM, whatsapptan öneri alacak

İstekler Group Alışveriş Merkezleri A.Ş. yöneticisi Aydın İstek, gazetemizin 12 Ocak 2019 tarihli sayısında yer alan “Bendis AVM’ye durak yapılması isteniyor” başlıklı haberle ilgili olarak değerlendirmede bulundu.

İstek, “Minibüs durağı ile ilgili talepler doğru. Konuyla ilgili olarak bir çalışma içerisindeydik. Bu güne kadar beklememizin sebebi, durağı belediyenin mi veya bizim mi yapacağımız konusunda olan görüşmelerdi. Belediyede zaten kendisinin böyle bir şey yapacağını her zaman beyan etti. Konuyla ilgili sorun yok. Kendimiz buraya güzel bir durak oturtmayı planlıyoruz.” dedi.

Aydın İstek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Demek ki Bendis AVM bölge insanımızın gönlüne taht kurmuş, buradaki eksiklikler vatandaşın dikkatini çekmiş. Bu benim hoşuma gitti. Yaşanan durum çok güzel. Bendis kurulana kadar bizim projemizdi, şimdi Keşan’a ve bölgeye mal olmuş bir proje. Konuşmalarımızda her zaman ‘Bu bölgenin bir değeridir’ diyorduk. Vatandaş sahiplenerek durak eksikliğini dile getirmiş. İleri günlerde ihtiyaç olan ya da ihtiyaç olabilecek şeyler ortaya çıkacaktır. Fark ettiğimiz takdirde mutlaka yapılacaktır. İnsanımızın yaklaşımına ve hassasiyetine kesinlikle önem veriyoruz.”

Vatandaş ve AVM açısından güzel bir çalışma başlattıklarını dile getiren İstek, “Bu çalışmayla Bendis AVM’yi bir anlamda beraber yönetelim projesi oldu. Whatsapp hattı numaramız var. Bu hatta Bendis AVM içerisindeki öneriler ile alakalı vatandaşın görüşüne kesinlikle yer verilecek. Eksiklik gördüğünüz veya olmasını düşündüğünüz bir şey aklınıza geldiğinde bize ulaşıp, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. 0532 449 56 78 numarasından bize mesajlarını ulaştırabilirler.” şeklinde konuştu.

Alışveriş merkezine yoğun ilgi gösterildiğini dile getiren Aydın İstek, sözlerini şöyle tamamladı: “Bölgemiz için her zaman en güzelini yapmak niyetindeyiz. Gelibolu, Uzunköprü, Malkara, Şarköy, Enez, İpsala kısacası bütün bölgeden yoğun ilgiyle karşılaşıyoruz. Keşan merkezi ve kendimiz adına sevindirici bir durum. İlk çekilişimizde hediye Edirne’ye çıkmıştı. İkinci çekilişimizde ise Gelibolu’dan bir vatandaşa çıktı. Burası bölgenin çekim merkezi olmuş durumda.”

(AYHAN GÜLVER)

Kaynak: Gazete Volkan

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı