Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Bayazıt: “Keşan’ı kazanacağız”

Bayazıt: “Keşan’ı kazanacağız”

AK Parti Keşan Teşkilat Başkanı Halil Bayazıt yaptığı açıklamada; yerel seçim çalışmaları ve aday adaylığı başvuru süreci hakkında bilgilendirmede bulundu.

“Aday adaylığı süreci başlayacak”

Açıklamasına, “AK Parti olarak, İlçe Başkanımız Hüseyin Boyalıkönderliğinde projelerimizle, halk arasındaki çalışmalarımızla, özellikle sandık bazlı çalışmalar yaparak yerel seçimlere hazırlanıyoruz.” diyerek, başlayan Bayazıt, şunları söyledi: “Önümüzdeki günlerde Sayın Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da göstereceği yolla aday adaylık süreçleri başlayacak. AK Parti Keşan İlçe Teşkilatı yönetimi olarak, tam kadro işimizin başındayız. Aday adaylık sürecinde teşkilatımızı boş bırakmayız.”

“Keşan’ı kazanacağız”

AK Parti olarak, Keşan Belediyesi’ni kazanmak için mücadele edeceklerini belirten Halil Bayazıt, sözlerini şöyle tamamladı: “Seçim sürecinde yılmadan çalışacağız. Aday adayı olmak isteyen arkadaşlarımızı partimize bekliyoruz. Güçlü bir kadro ve güçlü bir belediye başkan aday adayı ile yola çıkmak istiyoruz. Özellikle belediye başkan adayımız çok önemli. Partimize layığınla hizmet etmiş, partimizde görev almış, partimizin muhafazakar ve demokrat yapısını benimsemiş kişileri belediye başkanı adayı görmek istiyoruz. İtibarlı kişilerden bir belediye kadrosu oluşturarak Keşan’da AK Parti’nin dinamiklerini ortaya çıkararak bir yol izlemek istiyoruz. Her şey Keşan için.”

Yorum yap