Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Anafartalarspor, Aksu’nun kulüple ilişkisini kesecek

Anafartalarspor, Aksu’nun kulüple ilişkisini kesecek

Anafartalarspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kirezci, dün yaptığı açıklamada, yönetim kurulundaki değişik ve takımın çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Geçtiğimiz hafta içerisinde meydana gelen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ve daha sonra tutuklanan kulüp yöneticisinin kulüpten ihracı konusunda bilgi veren Kirezci, “Yönetimimizdeki bir arkadaşımızın adı, geçen hafta istenmeyen, spora yakışmayan bir adli vakaya karıştı. Dolayısıyla kulübümüzün adı da gündeme geldi. Kulübümüz 40 yıllık geçmişi olan kamuya mal olmuş bir spor kulübüdür. Adı geçen bu eski yöneticimiz daha önce birçok dernekte de yöneticilik yapmış bir kişidir. Bir gün kulübümüze gelip amcasının kurucusu olduğu kulübü, hatırası üzerine maddi yardımda bulunmak istediğini, yönetim olarak müsaade edilirse bir dönemde yöneticilik yapmak istediğini söyledi. Biz de kendisine olumsuz cevap vermedik. Yönetimce toplanıp olumlu veya olumsuz kararı değerlendirmek istedik. Bu arkadaşın daveti üzerine katıldığımız yemekli toplantı sırasında basının huzurunda ‘evet’ deyip yetki vermeyi kabul ettik. Bundan sonra kendisi kulübümüzle ilgili faaliyetlerde bunacaktı. Ancak bu durumu Anafartalarspor yönetimi olarak toplanıp resmi karara bağlamamıştık. Anafartalarspor Kulübünün resmi başkanı hâlâ benim. Olayı, öğrendiğimiz andan itibaren yine yönetim olarak toplandık, o arkadaşın kulüpten ve yöneticilikten ihracı için gerekli işlemleri yaptık ve ilişkisini kesmek için gerekli olan süreci başlattık.” dedi.
BU SENE DAHA GÜZEL BİR TAKIM KURACAĞIZ
Konuşmasının devamında takımdaki çalışmalar hakkında bilgi veren Kirezci, “Öte yandan geçtiğimiz cuma günü transferin son günüydü. Gerekli transferlerimizi yaptık. Takımımız şu anda oluşmuş durumda. İki hocamızla birlikte takımımız sezona hazır. 15 Kasım’da lig başlayacak. Yine her zamanki gibi artan gücümüzle çalışacağız. Basının, iş adamlarının, bürokrasinin, herkesin desteği ile bu sene daha güzel bir takım kuracağız, daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum.” diye konuştu.

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı