Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > AK Parti’nin yeni yönetimi belli oldu

AK Parti’nin yeni yönetimi belli oldu

AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen ve saat 12.00’de başlayan toplantıda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Gürcan Kılınç, yeni yönetimin hayırlara vesile olmasını dileyerek konuşmasına 4 Şubat Dünya Kanser Günü hakkında konuşarak başladı. Gürcan“4 Şubat Dünya Kanserle Mücadele Haftası, tüm bu illete yakalananların Allah yardımcıları olsun” dedi.

“ÇEVRECİ SEÇİM KAMPANYASINA UYACAĞIZ”

31 Mart seçiminde Keşan’ı kazanmak Keşan’ı AK Belediyecilikle tanıştırmak için her türlü çabayı göstereceklerini söyleyen Kılınç, şöyle devam etti: “31 Mart seçimlerinde Keşan’ı kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bunları yaparken de çevreci seçim kampanyasına da uyacağız. Buna göre AK Parti teşkilatlarının ve seçim koordinasyon merkezlerinin olduğu yerde bayraklar, afişler asılacak. Bunun dışında görüntü kirliliğine asla müsaade etmeyeceğiz, edilmeyecektir. Sabah saat 10.00’dan önce ve gün batımından sonra seçim müziklerinin çalındığı otobüsler dolaştırılmayacak. Seçim için kullanılan malzemeler ise geri dönüşümü mümkün materyallerden seçilecek. Seçim süresi sonrasında bu ürünleri geri dönüşüme sağlayacağız. Bu konuda diğer siyasi partileri de buna hassasiyet göstermeye davet ediyoruz.”

“SEÇİMİN DUYGUSU, ATMOSFERİ SOSYAL AĞLAR ÜZERİNDEN OLUŞUYOR”

Kılınç, bir taraftan da gündemin artık televizyonlar tarafından oluşturulmadığına değinerek şunları söyledi: “Artık gündem anlık sosyal medyada gündem oluşuyor. Seçimin duygusu, atmosferi sosyal ağlar üzerinden oluşuyor ve sosyal ağlar üzerinden yönetiliyor. Dolayısıyla bir taraftan sosyal ağlar dezenformasyona, bilgi kirliliğine çok açık. Biz seçmeni doğru bilgilendirmek, kendimizle ilgili konularda seçmene doğru bilgi sunmak aynı zamanda teşkilatlarımızın ortak bir dil ve söylem üzerinden seçmeni bilgilendirmesi için genel merkezimizde oluşturulan yeni bir sosyal ağ var. Yaklaşık 1 buçuk milyon teşkilat mensubunun anlık konuşabildiği. Bununla beraber artık klasik kampanyalar dönemi sona eriyor ve dijital kampanyalar dönemi başlıyor. Bunun akabinde AK Partinin seçim kampanyası başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından 19 Şubat 2019 Ankara Arena Spor Salonunda düzenlenecek büyük bir etkinlikle tanıtılacaktır.”

Daha sonra Kılınç, AK Parti Keşan İlçe Yönetim Kurulu üyelerini tanıttı.

Yönetim kurulu üyeleri; Gürcan KılınçYusuf UzdilliHakan ÇapınSerkan BalcıoğullarıHasan SevinHüseyin SınırLevent UçarAhmet Güven GünerNedim KoçBülent SepilErol Şimşek,Serkan GevrekMustafa DinçerMetin YürekliElif GüntekFatma VuralMehtap PerçinSevim UsluEmre BölükSibel Göndemir.

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı