Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > AK Parti’den gece yarısı İlçe Başkanlığı temayülü

AK Parti’den gece yarısı İlçe Başkanlığı temayülü

AK Parti’de Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık’ın İlçe Başkanlığından istifasının ardından yeni ilçe başkanı için temayül yapıldı

Edirne’de genel merkezin izni doğrultusunda istifa eden İlçe Başkanlarının yerine yenisini atamak üzere temayül yapıldı. Genel merkez teşkilat başkanlığı tarafından gönderilen koordinatör eşliğinde yapılan temayülde teşkilat üyelerine “Kimi ilçe başkanı olarak görmek istersiniz” sorusu soruldu.

Geçmiş dönem ilçe başkanları, Yönetim Kurulu, Kadın ve Gençlik kolları, mahalle başkanları, belde başkanları ve belediye başkanı, Kadın ve Gençlik Kolları Belde Başkanları ile Belediye ve İl Genel meclisi üyeleri görüşlerini yazılı olarak dile getirdi.

7İSMİN ADAY OLARAK ÇIKTIĞI ÖĞRENİLDİ

AK Parti İl Başkan Yardımcıları Ali Soydan ve Murat Şarbalkanlı ile Merkez İlçe Başkanı Çağrı Muştu’nunda gözlemci olarak katıldığı temayülde Keşan İlçe Başkanlığı için 7 ismin ön plana çıktığı iddia edildi. Gürcan Kılınç, Tolga Saltık, Tarık Uysal, Savaş Pekdemir, Çağatay Saçar, Mehmet Orman ve Nuran Uslu ile uzun süre görüşen koordinatörün kullanılan oy sonuçlarını Genel Merkeze ileteceği ve önümüzdeki hafta İlçe Başkanının belirleneceği iddia edildi.

Temayüle, teşkilat mensuplarının eksiksiz katılım göstermesi dikkatten kaçmazken, 23.00 sıralarında başlayan temayülün gece saat 02.15 sıralarında sona erdiği öğrenildi

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı