Haber Keşan
Haber Keşan > Gündem > Adnan Vural: “Siğilli’de gereken çalışma yapılacak”

Adnan Vural: “Siğilli’de gereken çalışma yapılacak”

Edirne İl Genel Meclisi’nin AK Parti’li üyesi Adnan Vural, Siğilli köyündeki ara yollarda iyileştirme çalışması yapacaklarını söyledi.

“GEREKLİ İYİLEŞTİRME ÇALIŞMASI YAPILACAK”

Siğilli köyündeki ara yolların bozuk olmasıyla ilgili yapılan eleştirilere değinen Vural, “Keşan’da en fazla parke taşı verdiğimiz köy Siğilli’dir. Köyümüzün ara yollarının %60’ı parke taşıyla döşenmiştir. Yağmur ve kardan ötürü de bu yollarımız çamur olmuş olabilir. Konuyla ilgili olarak köy muhtarımızla görüştük. Bozuk olan yollarımıza gerekli malzeme dökülerek, gerekli iyileştirme çalışması yapılacak.” dedi.

“ELİMİZDEKİ İMKÂNLAR DAHİLİNDE SORUNLARIN

ÇÖZÜLMESİ İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ”

Adnan Vural, sözlerine şöyle devam etti: “Siğilli’de yaşanan sorunu, 1-2 gün önce bir vatandaşımız dile getirmişti. İl Özel İdare ekipleriyle, konu hakkında görüştük ve sorunun kısa sürede çözüleceğini bize ilettiler. Keşan’ın bazı köylerinde de yağmur ve kar nedeniyle çamur olmuş olabilir. Ama köylerimizde genel anlamda çok büyük sorunlar yok. Elimizdeki imkânlar dahilinde sorunların çözülmesi için mücadele ediyoruz. Hava şartları uygun olduğunda köy içi yollarımızda gerekli iyileştirme çalışmaları yapılacak.”

“HALKIMIZA LAYIK OLMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Vural sözlerini şu şekilde tamamladı: “Halkımız bizleri hizmet etmemiz için seçti. Biz de halkımıza layık olmak için çalışacağız. Halkımız bizlere günün 24 saati telefon ederek ulaşabilirler. Hangi köyde ne sorun varsa, bizlere bildirsinler ve bizlerde elimizden geldiğince çözmek için çalışalım.”

(AYHAN GÜLVER)

Kaynak: Gazete Volkan

Yorum yap

Son Haberler

Bizi Takip Edin!

  • Reklam Alanı